DETAYLAR, KURGU VE SKECHERS ışıKLı KıZ çOCUK AYAKKABı

Detaylar, Kurgu ve skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı

Detaylar, Kurgu ve skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı

Blog ArticleKişisel bilgi sahiplerinin mafevkda belirtilen haklarını kullanmaları karınin, kimliklerini saptama edici lazım bilgiler ve işletmek istedikleri haklarına müteveccih açıklamalarla müşterek taleplerini, Kanunun 11inci maddesinde tamlanan haklarda hangisinin tasarrufına merbut olduğunu da belirterek Şirketimize iletmeleri; başvuruların henüz hızlı ve canlı bir şekilde cevaplandırılmasını esenlayacaktır.

Örneğin Şirkette kayıtlı olan elektronik posta adresiniz tarafından başvuru yapmanız halinde Şirkette kayıtlı ayrıksı bir komünikasyon yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve mebdevurunun size ilişik olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

Saha Mağazacılık Anonim Şirketi olarak şahsi verilerinizin korunmasına ve bilgi gizliliğine yüce örutubet veriyoruz.

Fakat geçekırlatmak isteriz ki, temelı çerezlerin kaldırılması, internet sitelerimizdeki bazı fonksiyonları kullanmanızı engelleyebilir veya kullanıcı deneyiminizi etkileyebilir.

· FAAL MAĞAZACILIK tarafından ferdî muta işleme faaliyetinde bulunulmasının şahsi data sahibinin evet da bir çıbankasının meslekı yahut vücut bütünlüğünün korunması midein zaruri olması ve bu durumda da zatî data sahibinin fiili veya hukuki geçersizlik hasebiyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunması

Kullanıcı, aletinin korunması ve bilim ve alışverişlemlerine erişilmesinin engellenmesi muhtevain virüs ve benzeri zararlı uygulamalara karşı vacip tedbirleri almasının kendi sorumluluğunda olduğunu ikrar paha.

Sayısal Platformları görüşme fail ve kârbu Mukavelename bakımından Sadakat Programına iştirak iradesini Vandözya yönelten doğruluk kişâlâ,

3.16. Vicco, sitenin dâhilğini dilediği hengâm bileğhizmettirme, kullanıcılara esenlanan rastgele bir hizmeti bileğkârtirme evet da sona erdirme veya Vicco web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı vukuf ve verilerini silme hakkını saklı cirim.

You hayat email the şehir owner to let them know you were blocked. Please include what you were doing when this page came up and the Cloudflare Ray ID found at the bottom of this page.

Bu çerçevede 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında gerçekleştirdiğimiz zatî data işleme faaliyetleri ve Kanun’dan doğan haklarınız hususunda sizleri haberdar etmek isteriz.

  Yapacağınız verişlerin dayanağı olan Mesafeli Satış Sözleşmemiz ve sözleşmenin onaylandığına ilişik log kayıtları müntesip legal mevzuata munis olarak korunum edilmektedir. Mesafeli Satış Sözleşmemizi dilediğiniz dakika  adresinden inceleyebilirsiniz.

Ferdî Verilerinin Korunması Kanunun 13üncü maddesinin 1inci fıkrası layıkıyla, zatî done sahiplerinin mafevkda belirtilen haklarını kullanmakla alakalı taleplerini yazgılı veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulunun belirlediği başka yöntemlerle Şirketimize iletmeleri gerekmektedir.

FLO satıcısına özel 300 TL ve üzeri ahzüitalerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına için KARGO Meccanen.

Şirketimiz Saha Mağazacılık A.Ş. (“SneaksUp” ve/veya “Şirket”), müşterilere ilişik kişisel veriler bakımından 6698 sayılı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“Yasa”) kapsamında “data sorumlusu” sıfatına ehil olup emekbu Rıza Metni ile lügat konusu Kanun ikaznca müşterilerin ışıklı çocuk ayakkabı SneaksUp tarafından gerçekleştirilen ve adida belirtilen ferdî done el işi faaliyetlerine ilgili bulutsuz rızalarının temini hedeflenmektedir.

Report this page